pl
REZERWUJ
ONLINE

LUBASZKA ... już wkrótce!

2019-06-22

LUBASZKA − nowy obiekt Rado Resort na wesela i nie tylko!

Wyobraź sobie miejsce przepełnione leśną magią, w którym nowoczesna architektura nawiązuje do tradycyjnej zabudowy folklorystycznej. Miejsce, gdzie biesiada nigdy nie ustaje, a bawiący się do rana goście nie chcą rozstać się z orkiestrą. Gdzie dania są tak wyborne, że ich smak na długo pozostanie na Twoim podniebieniu. Co to będzie za miejsce? To nowo wybudowany obiekt na Woli Chorzelowskiej, który wchodzi w kompleks Rado Resort, czyli LUBASZKA. Zobacz, co wspaniałego Cię tu czeka.

Aktualności

Lubaszka − folklor w nowoczesnej odsłonie

Nowy obiekt Lubaszka został wybudowany na terenie kompleksu Rado Resort. Lubaszka to niezwykłe miejsce, zaprojektowane z myślą o całej rodzinie. To tu przeżywać możesz wesela, chrzty, komunie, jubileusze i wiele innych.

Budynek Lubaszki został zaprojektowany w nowoczesnym stylu z nawiązaniem do tradycyjnej folklorystycznej zabudowy. Lubaszka wykonana została z naturalnych materiałów, nawiązujących do otaczającej ją przyrody. Ozdobą bryły budynku jest spadzisty dach z drewnianą więźbą.

Lubaszka zmyślnie wpisuje się w krajobraz parku i lasu, który rozciąga się wkoło Rado Resort. Żeby podkreślić urok okolicy i wkomponować go w wystrój sali Lubaszki, ściany szczytowe budynku są przeszklone, a zieleń parku niemalże wlewa się do bajecznej zabudowy.

Sala bankietowa (taneczna) jest bardzo przestronna − to ponad 500 m2, które w zależności od potrzeb można podzielić na 2 mniejsze sale. Co więcej, sama sala ma ponad 7 m wysokości. W sali Lubaszki, przy tradycyjnym układzie stołów, bawić może się nawet 350 osób, a przy rozstawieniu stołów okrągłych − 250. Aby zapewnić gościom komfort podczas imprezy, Lubaszka posiada profesjonalne nagłośnienie, które dzieli salę na część biesiadną i taneczną. Dodatkowo, budynek ma własne lobby oraz szatnię.

Z sali Lubaszki można wyjść bezpośrednio na tereny zielone. Dzięki temu, podczas imprezy, goście mogą wybrać się na spacer do parku, w którym mogą zaczerpnąć świeżego, leśnego powietrza, zatrzymując się na przystanek na ławeczce.

Aktualności

Lubaszka dla całej rodziny − rusza już tego lata!

Lubaszka to miejsce absolutnie wyjątkowe, w którym przeżyć możesz nie tylko swoje wesele, ale i ceremonię zaślubin! Wyobraź sobie, że swoje sakramentalne „TAK”, możesz powiedzieć w otoczeniu pięknej zieleni, w ogrodzie Lubaszki.

Co jeszcze znajdziesz w nowym obiekcie Rado Resort? Lubaszka to miejsce przyjazne dzieciom! Tu, podczas uroczystości, najmłodsi mogą bawić się do woli w pokoju zabaw. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będzie opiekunka. Dzieci mogą wybrać się także na plac zabaw czy do parku linowego, który znajduje się w najbliższym sąsiedztwie. 

Lubaszka to także grill-bar, w którym możesz rozkoszować się letnimi, tradycyjnymi smakami pieczonych mięs czy warzyw.

Pierwsze imprezy w Lubaszce odbędą się już tego lata! Jeżeli chcesz zorganizować swoje wesele lub inną uroczystość w Lubaszce, koniecznie odwiedź stronę: http://lubaszka.info/. Zostały już ostatnie terminy na 2019 rok!