pl
REZERWUJ
ONLINE

Spa&Wellness

Rado Resort zapewnia wytchnienie i relaks, którego potrzebujesz, w najlepszym wydaniu! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty SPA&Wellness na bazie kosmetyków Diego dalla Palma.
Przejrzyj ofertę

Strefa
Termalna

To wspaniałe miejsce relaksu i odnowy biologicznej oddane do dyspozycji naszych gości hotelowych, jak i gości spoza hotelu. W naszej Strefie Termalnej znajdziesz basen, sauny suchą i parową, jacuzzi wewnętrzne oraz jacuzzi zewnętrzne. A wszystko to z widokiem na urokliwy i przepełniający spokojem las, który otacza Rado Resort. Wejście do Strefy Termalnej nie jest ograniczane czasowo − po zakupie wstępu do Strefy Termalnej możesz spędzić w niej tyle czasu, ile tylko potrzebujesz, aby prawdziwie wypocząć i naładować się energią na kolejne dni. 

Zabiegi
SPA

Wszystkich gości zapraszamy na zabiegi SPA do Rado Resort. Wybierz zabieg z zakresu pielęgnacji ciała lub twarzy Diego dalla Palma i poczuj, jak nasi specjaliści od Spa&Wellness otaczają Cię troską. Sprawdź też, z jakich kosmetyków korzystają nasi eksperci podczas zabiegów − jeżeli któryś z nich przypadnie Ci do gustu, możesz go nabyć w naszym Spa.

Zabiegi
Beauty

Na zabiegi Beauty zapraszamy naszych gości hotelowych oraz gości spoza hotelu. Czerp przyjemność z zabiegów upiększających podczas wyjazdów służbowych, jak i relaksującego dnia w Rado Resort. Zabiegi przeznaczone są zarówno dla Pań, jak i Panów. 

Rezerwacja telefoniczna
Spa&Wellness
Edyta Brzychcy
Koordynator SPA&Wellnes

Kompleksowa
Obsługa klienta

Przy współpracy ze wszystkimi działami Resortu, stworzymy dla Państwa ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  • KOMFORTOWY NOCLEG
  • RÓŻNORODNA KUCHNIA 
  • RELAKS W STREFIE SPA
  • SPORTOWE ATRAKCJE