pl
REZERWUJ
ONLINE

SAUNY

W naszej Strefie Termalnej znajdują się 2 sauny: sucha i parowa. Do naszych saun zapraszamy gości hotelowych, jak i gości spoza hotelu, którzy chcieliby skorzystać z relaksu w gorącej atmosferze.

 

SAUNA SUCHASAUNY

Sauna fińska (inaczej sucha) to idealny sposób na odreagowanie trudów ciężkiego dnia. Dzięki sesji w saunie możesz poczuć się wyraźnie zrelaksowany i rozluźniony.

Sauna pozytywnie działa na kondycję psychofizyczną człowieka, a jej wpływ na zdrowie jest nieoceniony. Sauna m.in. pielęgnuje skórę, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia przemianę materii, wspomaga odchudzanie, daje poczucie lekkości. 

W tego rodzaju saunie temperatura sięga nawet 100º C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwasz aż tak dużego ciepła. 

 

SAUNY

 

SAUNA PAROWA 

Łaźnia parowa dostarcza szczególnych doznań dla ciała i zmysłów, a także przynosi ukojenie dla duszy. W saunie parowej panuje specyficzny klimat, który nie tylko pielęgnuje Twoją skórę, ale i drogi oddechowe. 

Temperatura w saunie parowej wynosi ok. 50ºC, jednak ze względu na wysoką wilgotność, odczuwalność temperatury zwiększa się nawet o 100%. Długo po wizycie w łaźni będziesz czuć na skórze głębokie nawilżenie.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO STREFY TERMALNEJ

Gości hotelowych w godz. 6:00 – 22:00SAUNY

Gości spoza hotelu:
poniedziałek - piątek  10:00 - 20:00
od 10:00 - 15:00
od 15:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00 (cały dzień)
niedziela 10:00 -18:00 (cały dzień)

 

cena 30 zł
cena 35 zł
cena 35 zł
cena 35 zł

Dzieci do lat 10 wejście bezpłatne!
Czas pobytu na basenie jest nielimitowany!

PAMIĘTAJMY, ŻE NA BASENIE RESORTU:

  • nie obowiązują czepki,
  • jest zakaz wprowadzania zwierząt,
  • jest zakaz spożywania posiłków na basenie
  • jest zakaz spożywania alkoholu
  • można zamawiać z restauracji Safran zimne lub ciepłe napoje