pl
REZERWUJ
ONLINE

SAUNY

W naszej Strefie Termalnej znajdują się 2 sauny: sucha i parowa. Do naszych saun zapraszamy gości hotelowych, jak i gości spoza hotelu, którzy chcieliby skorzystać z relaksu w gorącej atmosferze.

 

SAUNA SUCHASAUNY

Sauna fińska (inaczej sucha) to idealny sposób na odreagowanie trudów ciężkiego dnia. Dzięki sesji w saunie możesz poczuć się wyraźnie zrelaksowany i rozluźniony.

Sauna pozytywnie działa na kondycję psychofizyczną człowieka, a jej wpływ na zdrowie jest nieoceniony. Sauna m.in. pielęgnuje skórę, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia przemianę materii, wspomaga odchudzanie, daje poczucie lekkości. 

W tego rodzaju saunie temperatura sięga nawet 100º C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwasz aż tak dużego ciepła. 

 

SAUNY

 

SAUNA PAROWA 

Łaźnia parowa dostarcza szczególnych doznań dla ciała i zmysłów, a także przynosi ukojenie dla duszy. W saunie parowej panuje specyficzny klimat, który nie tylko pielęgnuje Twoją skórę, ale i drogi oddechowe. 

Temperatura w saunie parowej wynosi ok. 50ºC, jednak ze względu na wysoką wilgotność, odczuwalność temperatury zwiększa się nawet o 100%. Długo po wizycie w łaźni będziesz czuć na skórze głębokie nawilżenie.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO STREFY TERMALNEJ
SAUNY

Gości hotelowych w godz. 6:00 – 22:00

Gości spoza hotelu w godz. 10:00 - 20.00 

Bilet wstępu w cenie 45 zł (poniedziałek - niedziela)
Bilet wstępu w cenie 20 zł dla dzieci od 3 do 10 lat

Dzieci do lat 3 wejście bezpłatne!

Dodatkowo:

  • wynajem ręcznika 5 PLN
  • wynajem szlafroka 15 PLN

Czas pobytu na basenie jest nielimitowany!

PAMIĘTAJMY, ŻE NA BASENIE RESORTU:

  • nie obowiązują czepki,
  • jest zakaz wprowadzania zwierząt,
  • jest zakaz spożywania posiłków na basenie
  • jest zakaz spożywania alkoholu