pl
REZERWUJ
ONLINE

Dla dzieci

Przejrzyj ofertę

Sala zabaw

ścianka wspinaczkowa

W Rado Resort masz także możliwość przeżycia prawdziwego treningu wspinaczkowego.

W naszym resorcie jest do dyspozycji 2 ścianki wspinaczkowe. Pierwsza z nich powstała z myślą o najmłodszych. Dzieci od 3. roku życia mogą wspinać się tu do woli pod opieką dorosłych. Wstęp na ściankę wspinaczkową dla dzieci jest całkowicie bezpłatny! W połączeniu z innymi atrakcjami dla dzieci dostępnymi w hotelu to sposób na wiele godzin aktywnej zabawy.

Druga ścianka wspinaczkowa, to profesjonalna ścianka przeznaczona dla dorosłych. Możesz z niej skorzystać pod czujnym okiem naszego operatora. Wspinaczka na ściance odbywa się po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Na ściankę możesz zapisać się samodzielnie, ale na wspinaczkę możecie także wybrać się w zorganizowanej grupie. Zapraszamy także szkoły czy firmy podczas swoich wyjazdów integracyjnych

KRĘGIELNIA

PARK LINOWY

To idealna rozrywka dla najmłodszych, która znajduje się na świeżym powietrzu, na terenie Rado Resort, w pięknym otoczeniu lasu. To szalona, lecz bardzo bezpieczna atrakcja dla najmłodszych. 60-metrową trasę na całej długości zabezpieczają siatki, dzięki czemu mogą z niej korzystać dzieci już od 3. roku życia bez najmniejszej asekuracji oraz dodatkowego sprzętu. 


Na trasie parku linowego znajdują się ruchome belki, siatki i mostki. Każdorazowe pokonanie tych przeszkód to niezwykła przygoda, ale i satysfakcja. 

Maksymalna waga: 50kg

W sezonie wakacyjnym park czynny w sobotę - niedzielę w godz. 12.00 - 18.00

Możliwa rezerwacja telefoniczna w innym terminie, przy minimalnym zamówieniu na 150zł 

Park linowy jest otwarty jeśli pogoda na to pozwala. 

PLAC ZABAW

Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy zewnętrzny, nowiutki plac zabaw. Bezpieczne z atestami huśtawki, zjeżdżalnie, bujaczki i siatki sprawią dzieciom wiele radości. Dla nszych gości hotelowych wstęp jest bezpłatny. 

 

UWAGA: Wstęp na plac zabaw tylko pod nadzorem rodzica! 

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie
wyjątkową ofertę

Kompleksowa
Obsługa klienta

Przy współpracy ze wszystkimi działami Resortu, stworzymy dla Państwa ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  • KOMFORTOWY NOCLEG
  • RÓŻNORODNA KUCHNIA 
  • RELAKS W STREFIE SPA
  • SPORTOWE ATRAKCJE