pl
REZERWUJ
ONLINE

Otwieramy Grill & Bar

2020-05-30

Aktualności

 

Jak połączyć relaks w otoczeniu pięknej przyrody, smaczne jedzenie, atrakcje i zabawy dla dzieci?

Mamy na to sposób ;)

Od 19 czerwca br. do końca wakacji zapraszamy na weekendowe grillowanie w Rado Resort.

W każdy piątek, sobotę i niedzielę serwować będziemy dania, pieczonki z grilla oraz kruchutką pizze z pieca opalanego drewnem. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne niespodzianki, m.in.: Aktualności

 

KLUB LEŚNYCH PRZYJACIÓŁ LUBASZKI - zamawiając dania z Kids Menu na kwotę min. 15 PLN dzieci mogą wybrać drewniany magnes z grawerem leśnego zwierzaka. Na dzieci, które zbiorą całą kolekcję 13 zwierzaków czeka praktyczna i urocza maskotka - Lubaszka! 

PAKIET LEŚNI ODKRYWCY - zapraszamy rodziców i dzieci do wspólnej zabawy w terenie! Przygotowaliśmy grę / quest "Las wokół nas", która polega na odszukaniu wszystkich baz i wykonaniu leśnych zadań / łamigłówek. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje mapkę, którą należy poprawnie uzupełnić i odebrać skarb! 

Grę można zakupić w pakiecie (pizza margarita + sok 200 ml, quest, całodzienne weśjcie na park linowy, trampoliny, gry planszowe) w cenie 44 PLN lub osobno w cenie 19 PLN.

O szczegóły zapytaj przy barze. 

AktualnościNasz rozległy Resort posiada urokliwe miejsca, w których można odpocząć od codziennego zgiełku i naładować baterie na kolejne dni. Wystarczy naprawdę niewiele, kocyk, poduszka, a relaks przy ptasim śpiewie gwarantowany! 

AktualnościWszystkich sympatyków takich plenerowych klimatów zapraszamy! Wokół grillbaru przygotowaliśmy obszerny ogródek, w sąsiedztwie nowego placu zabaw dla dzieci. Jednak jeśli ktoś chciałby skorzystać z leśnych zakatków mamy także kocyki, poduchy, hamaki, huśtawki i leżaki! 

Dodatkowo w dniach 19 - 21 czerwca na hasło: PIZZA NA TRAWCE - oferujemy 15 % zniżki na każdy rodzaj naszej kruchutkiej pizzy z pieca opalanego drewnem. 

O sympatykach dwuśladów, także nie zapomnieliśmy - zapraszamy na orzeźwiające lemoniady oraz smoothie, które idealnie zregenerują siły podczas wycieczki rowerowej. 

 

 

Ale to nie koniec atrakcji! 

W sobotę 20 czerwca o godz. 21.30 na terenie zielonym przy Lubaszce zapraszamy wszystkich, dzici i dorsłych na KLIMATYCZNY, LEŚNY SPEKTAKL LASEROWY.  Połączenie ognia, światła i głośnej muzyki bębnów stworzą magiczne show, które warto zobaczyć!

Wstęp wolny! 

Aktualności

Kategorie
Ostatnie wpisy